O čem tohle je?


Tento web se zabývá řešení problematiky grafického programu 3ds Max. Nejprve jsou zde zmíněny nejdůležitější rozdíly mezi různými druhy grafiky a programů s nimi spojenými, abyste mohli lépe pochopit zařazení programu 3ds Max a jeho specializaci.

Momentálně existuje řada grafických aplikací. Každá aplikace je uzpůsobena na různou práci. Při výběru grafického programu je nutné promyslet si, co vlastně potřebujete vytvořit.

V posledních pár letech zaznamenala 3D grafika obrovský posun kupředu a neustále se rychlým tempem vyvíjí. 3D grafika umožňuje téměř dokonale vizualizovat veškeré objekty. Navíc má široké možnosti animace i přesné simulace reálných fyzikálních interakcí mezi těmito objekty, což má i další široké využití. Často ji používá filmový, reklamní i herní průmysl, a ačkoliv se to nemusí zdát, neustále nás obklopuje.

Po pročtení webu byste měli být schopeni vyvářet si vlastní objekty i scény, dokázat s nimi manipulovat, texturovat, osvítit je, tvořit vlastní animace a výslednou scénu nakonec vyrenderovat.

Zkráceně řečeno se zde dočtete o celém tvůrčím procesu, který je sice popsán pro program 3ds Max, ale zároveň se tento tvůrčí proces příliš neliší od práce s jinými 3D grafickými programy.

Řešení problému 3D grafiky je prováděno hlavně pomocí názorných ukázek a popisů, které umožňují věnovat se přímo praktickým úkolům. Každý důležitý prvek v 3ds Max má svůj vlastní obrázek i popis, který stručně a zřetelně vysvětluje funkci daného prvku.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat